tema: The War Z
Prikaz jedne poruke
Stara 24.12.2012, 17:41   #54
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: The War Z

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Logika ti je sjajna. CoD je mozda krs od igre ( makar meni ), ali prevara nije. Ono sto reklamiraju - to i dobijes.

Sa druge strane, ovo je verovatno najveca prevara od igre u istoriji gaming-a. Ono sto su reklamirali, nisi dobio.

http://www.youtube.com/watch?v=RtKAm3nzg6I

Usput, postujem tudja misljenja, ali ako je vama ovo FENOMENALNA igra, onda...
Ukusi su razliciti ali nesto koliko sam gledao tom TotalHalibut-u je psychonauts u top 10 igara u ovoj godini, dok ja to ne bi pipnuo. Jebes ako ce mi drugi pricati da li je neka igra ok ili ne, ja igram igre koje se meni svide. U odnosu na igre koje prolaze dobro ova igra jeste super.
Kako dobijes u CoD ono sto reklamiraju, pa evo nesto sto mi je palo napamet oni reklamiraju za svaki CoD da ima bolju grafiku od prethodnog a nema.Svi reklamiraju svasta da bi uspeli, ali eto bas je WARZ potresao mnoge jadne gamere. O5 ponavljam igra kosta 15e, koliko platis toliko dobijes, niko ne tera nikog da kupi ovu igru, tako da ko je uzeo i posle video da se za*****, ako mu je. Inace nisam fanboy WarZ-a ali jednostvano igra nit je prevara nit je neko savrsensto, sasvim normalna igra za njenu cenu.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke