Prikaz jedne poruke
Stara 28.10.2018, 20:09   #8
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.151
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Black Ops 4 - akcija!

COD serijal nastavaka ima mnogo, ne baš sve al većinu sam prob'o. Svaki za sebe odličan je bio, ali jedan sam baš zavolio. Ostaje mi u srcu seta, kad setim se tog nastavka peta. World at War single kampanju počeo, završih je nisam celu, jer multiplejer kad spoznah on uze svu slavu njenu. Skupimo se par drugara, u igraonu platimo vreme, pa kreira jedan mapu, dok ostali pravimo oružane dileme. Dal ovi nišan na pušku da metim ili da se preko obične mušice svetim, dal da ovi perk koristim ili second chance da iskoristim. Poče deathmatch, u ekipe se podelismo, jedan veli jači mi smo. Začuše se pucnji sa svih strana, lete bombe, bome bice sra**a. Pucamo se tako jedni druge, kad "ubiješ" drugara nema radosti druge. Prvo smo i tenkove ukljucili u partiju, dok jedan nije rekao: ''Dosta, pa nemo'š tenkom na pešadiju''. Kad otključah sticky bombe, skontah da se lepe i za ljude, pa sam ih ''lepio'' i do nervoze dovodio ''one'' druge. Još kad vežeš kilove u nizu pa kerove pustiš po mapi da grizu, lavež na sve strane se vije, dok u panici drugar položaj svoj otklrije. Tad ga olovom napuniš vrućim, i doneseš poen svojoj ekipi, a drugar na kera od besa kipi. A taj second chance perk, to je tek bio za njih lek. Ubije te misli gotov, al ti iz revolvera rokneš ga potom. Bilo je još tu scena raznih, al ne bih više dužio, ''ukratko'' sam Vam opisao kako sam se sa Call of Duty: World at War družio.
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke