tema: Overwatch
Prikaz jedne poruke
Stara 2.11.2019, 4:50   #551
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Overwatch "2" U nekad sada davnom vremenu ovo što su prikazali bi se nazvalo ekspanzija. Dobra su to vremena bila
Svi vlasnici OW1 ce verovatno biti migrirani na OW2 klijent kako se ne bi cepali igraci. Oni koji budu kupovali igru kasnije, kupice OW2. Onaj ko vec ima OW1 i ne zanima ga PVE content, dobice upgrade u vidu unapredjenog engine-a a i apsolutno sva kozmetika ce biti preneta u OW2. Podrska za igru ce i dalje biti pruzena, tj. nastavice se izlazak novih mapa i heroja.

Ne vidim u cemu je problem? Mene OW univerzum jako interesuje i jedva cekam da vidim story mode u OW2. Zbog cinematica sam i uzeo igru pre 3 i kusur godine, i dala mi je sate i sate zabave pre nego sto sam je batalio nakon izlaska Brigitte (i dalje sam salty sto su balance patchevima i novim herojima skoro doveli igru do umiranja, bar po pitanju popularnosti u odnosu na pocetak).

Nadam se da izlazi pre sledeceg Blizzcona, ali s obzirom da je danas Jeff rekao da se nece duze vreme oglasavati o OW2 nakon kraja istog... Nesto mi se cini da je 2021. realnija.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Schnak3 (4.11.2019)