tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 26.2.2022, 2:04   #164
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Onaj Stennmarkov fix kod mene funkcioniše, seckanje je nestalo.

Ima dosta finesa koje nisam primetio prvi put, recimo jači udarac mačem može da se zadrži na neko vreme ako se duže drži taster, čini mi se da je to uvek bilo fiksirano u DS3.

Trebalo mi je neko vreme da provalim kako se koristi pouch, ne znam kako je na tastaturi ali na ps4 džojstiku se drži trougao i klikne odgovarajuća strelica d-pada. Ultra korisna stvar, odmah sam tu stavio jahanje i neke manje bitne stvari koje bih inače normalno stavljao u quick-slot.

Mali savet, posle nekog vremena vratite se u Church of Elleh i pričajte sa vešticom, otključava vam prizivanje vukova. Inače to prizivanje radi samo kad se u donjem levom uglu ekrana pojavi bela ikonica u obliku groba.

Probao bijenje dok jašem, sad mi se još više dopada. Jako udobno i jako fluidno. Može da se izabere sa koje strane konja će da se udara, ja prvobitno mislio da može samo da udara sa desne strane. L1 i L2 za levu stranu i R1 i R2 za desnu. Ako se duže drži taster za jači udarac onda će zadržati mač dok ga ne pustite.

Čini mi se da parry sad drugačije funkcioniše nego u DS3, može da se napadne odmah posle bloka a može i da se klikne L2 odmah posle bloka za protivnapad. Moram to još malo da iščačkam.

Dopada mi se i smena dana i noći, kao i smena vremenskih prilika. Baš pravi drugačiju atmosferu.

Inače, još uvek se ne usuđujem da idem kod Margita.
Vladimirus86 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke