tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 26.2.2022, 5:39   #166
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
3 sata na Margitu... bezuspešno.

I dalje su najveći sadisti, FromSoftware. Mislim, za prvog glavnog bossa u igri ovo je baš sadizam jbt

RNG kod njegovih napada, gde simultano meša spore i brze i osrednje brze, poprilično je tanky, a kida 70% healtha jednim udarcem. Neam pojma, puštam san da mi učeliči pokrete u muscle memory.

A ja se nadao zen Dark soulsu, ahahah
Koliko vec igras ukupno?
Mislim da je jako puno ljudi jurnulo na njega prerano, dok se ne ispita ceo juzni deo mape nema razloga da se krene na njega.
U suprotnom stvara vise problema nego sto treba, tezak je i sa jacim likovima a ne rano

Mislim da igra jeste najpristupacnije upravo zbog cinjenice da nisi u "tunelu" kao sa ranijim DS-ovima, gde imas jedva par opcionih bosova i par glavnih. Nema gde dalje da se ide dok ne ubijes odredjenog za prolaz.

U Elden je svakako sustina ista ali velika razlika je ta sto sada mozes da odes, istrazujes ogromnu mapu bez vecih restrikcija i lemas koga stignes u citavom regionu, skupis malo bolju opremu, izlevelises se itd. I tek onda krenes na njega. Ako se istrazuje i zaroni u svaki kutak, neki bosovi postaju smejurija. Mada na tog se dosta njih zali, svakako nije lak.

Ne muci se previse, prolunjaj po mapi, ima tu jako puno stvari pre njega.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke