tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 26.2.2022, 7:07   #167
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Ma taj Margit je zeznut u pm, nemoj se mucite s njim jos, baca bodeze, koristi onu motku, koristi mac i plus onaj ogromni hammer. A skace i djipa se ko kobila, sav je neartikulisan. Al moze se izvali.

Ne znam, ja sam ocekivao sirinu, al ne bas ovoliku, jesam ga roknuo (mukom), ali uospte nisam morao, jer ima dovoljno tuce i pre njega, tako da ni nema razloga ici na njega odma.

Kad sam video kolko mini bossova ima, zapisao sam sve sta sam naisao i hronoslki uspeo da ubijem.

Plus, stavicu u spoiler naravno ako neko ne zeli da zna kolko ih ima pre "prvog" bossa. Lore masteri, oprostite na imenima, ja ne mogu da pamtim ona imena stvarno.

Spoiler za ko sve moze da se bije pre Margita:

Pacov sa sekirom
Pacovi blizanci
Konjanik
Pumpkin Head
U tom trentuku ubio Margita al se vratio da vidim sta je jos ostalo
Neki nindza u stone krugu
Trol u rudniku ispod
Jedno poznato lice (NPC) iz starijih delova, necu ga imenujem
Barbarian dual wielder u pecini
Macka kuce bez animacija (jug)
LEONIN (ima quest line vezan za njega ka jugu)
Neki Shade u dungeonu (jug)
Jedno fino drvo sto cuva drugo drvo (jug)
Neki ogromni bolesni debeli crv sto se baca na sve strane al treba neka 2 kljuca da se uopste udje kod njega
Crni zmaj usred velike bare
i neki Camdzija (istok)


Svi oni mogu pre Margita, i sto je bitnije osim zmaja i crva - mislim da su svi dosta laksi i moja preporuka je da se ne mucite nesto mnogo sa njim, ako su mi vec dali opciju da mogu da ojacam bez grinda, kroz explore i mini bossove, lepse tako, nego da se patim 2 sata sa njim. Dobra je igra.

Poslednja ispravka: Rainman (26.2.2022 u 7:16)
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke