tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 8.3.2022, 15:34   #275
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Iskreno, jedva čekam da je malo zakrpe, malo padne cena na nekom popustu, pa da se bacim na ovo, sviđa mi se ono što sam video na YT. Naravno, nikad nisam igrao ni Dark Souls, ni Sekiro, ne zato što imam nešto protiv njih, nego sam, u ovim godinama, pored posla i ostalih obaveza više "casual", jer nemam sad živaca da 20 minuta mlatim jednog neprijatelja, tražim slabe tačke, biram taktike, itd...
Ne znam, meni je RDR2 najviše legla od svih igara koje sam do sada igrao upravo zbog toga što te nijednog trenutka ne prisiljava da odradiš neku misiju, a sporedne stvari poput lova i ispunjavanja acievementa su mi strašno zabavne. A, koliko sam video do sad, ni Elden Ring ne zaostaje po pitanju istraživanja i zavlačenja u svaki kutak. Za nas sa sindromo hrčka to je izuzetno zabavno.
Dočekao sam da se CP2077 fino zakrpi, krenuo da je igram, ali igre iz prvog lica i ja nisu dobra kombinacija. Zato kad vidim AAA naslov iz trećeg lica u kom se koriste mačevi, magija, zverinjak raspoložen za kasapljenje i sve to u otvorenom svetu raspoloženom za istraživanje...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke