tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 17.4.2022, 20:19   #430
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Prestrogo ako nije sarkasticno.
Ih sad prestrogo, to sto je tebi bilo med i mleko nije svima
Iskreno, fajtova da su me namucili nakon Crucible Knighta iz evergoal-a u Limgrave-u mogu da nabrojim na prste jedne ruke a i to su bili fajtovi sa jednocifrenim brojem smrti. Od kako sam usao u Stormveil meljem sve pred sobom jer ocigledno nisu zamislili da cistis celu mapu i pojedina oruzja su smehotresno OP rano (Bloodhound Fang se em lako budzi na +10 em udara ko bedevija). Dizajn sveta jeste lep ali prevelik je i previse razbijen, prebudzis se lako, prica nepostojeca, npc-ovi postoje da umru i realno me van toga sto je lep zabole za isti.
Muzika osrednja za njihov standard, Mogh-ovu temu sam zapamtio i to je to (iz soulsa skoro celokupnu muziku pamtim).
Vecina bosseva je reciklaza cista, a ovi koji i deluju da su zanimljivi padnu prebrzo. Mislim moze vestacki da se balansira igra tako sto ces da igras bez ash-a, slabije oruzje, da se ogranicis sa levelom, ali to nije posao igraca vec game dev-a.
Da se razumemo igra i dalje suri, ali je prvi souls koji me je smorio i za to mogu da saftaju bobana.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke