tema: Core 2 OC
Prikaz jedne poruke
Stara 9.6.2007, 18:23   #203
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Core 2 OC

E pa ljudi posto sam danas nabacio napajanje chief 450w,mislim da mi je masina sad spremna za klokovanje Nego prije nego krenem pitao bih par stvarcica. Znaci cilj mi je 2.4,ne zelim ga nesto opterecivati jer sam na box cooleru. Poznato mi je da do 2.4 FSB se dize na 266,to je ok. ono sto me interesuje je sta da radim sa memorijom? Memorija je takeMS na 800mhz i nju ako je moguuce ne bih klokovao... jel da stavim na auto ili kako da je ostavim na defaultu ako ne bude htio na auto da je drzi na 800? Imaju u biosu opcije auto i manuelno 533,667 i 800. I da li bi mozda na procu trebalo malo spustiti voltazu,posto citam na netu da su tako ljudi oborili par stepeni temperaturu. Btw. danas mi je temp core0 46 core1 42,i sad moguce da se malo povecala kako sam ubacio ovaj chief. njemu je jedan vent unutar kucista sa donje strane pa mozda on ima uticaja... napajanje koje sam ranije imao je imalo vent pozadi van kucista i tada mi je temp proca bila core0 42 core1 38... pokusacu da ubacim jos jednu osmicu posto imam prostor nazad za dvije osmice...
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke