Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2008, 23:04   #17
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: The Lost Crown: A Ghost-hunting Adventure

Prica u pocetku jeste malo konfuznija ali vec posle nekoliko sati igranja se pohvataju niti bitnijih prica, posto sem glavne ima jos nekoliko sporednih. Sve ce ti biti jasnije kad osvane drugi dan i dobijes gadgete. U ovom momentu vec sam saznao sve u vezi nekih prica dok se glavna jos odmotava, i to prilicno dobro (doduse malo predvidljivo).
Takodje je dobar i "hint" sistem ili bolje reci antizaglavljivanje sistem, posto kad na nekoj lokaciji prostudiras/uradis/pronjuskas sve, lik ce reci da vise nemas sta tu da trazis i predlozi ti gde da ides dalje. A ako ti kojim slucajem nesto promakne a ti mislis da si gotov, kad pokusas da napustis lokaciji lik ti kaze da ima jos nesto da se odradi. A ako je nesto vrlo bitno cak ne mozes ni da napustis lokaciju.


Evo i jednog sajta ciju sam adresu pokupio u igri
Spoiler za one koji su vec bili u muzeju:
http://www.saxtonmuseum.co.uk/


Igram igru svaki dan po sat dva (vikendom i mnogo vise) i jos je nisam zavrsio (poceo sam 3. aprila). Neverovatno koliko je dugacka. Atmosfera je vrhunska, pre neku noc sam jednostavno morao da prekinem sa igranjem zbog previse stresova (da ne kazem shiting in pants).

Ne pamtim kad me je neka igra toliko odusevila.

Zaboravih da dodam...
Citat:
MysterAsperger kaže:
...Mracna, kompleksna prica sa animacijama i ucescem zivih glumaca...
Ovo boldovano kao da je izvuceno iz nekog propagandnog materijala...od zivih glumaca nema nista...bar ih ja do sad nisam video. Jedino gde ima zivih glumaca to su video prezentacije u muzeju koje su toliko bitne u igri da se opusteno ne moraju ni pogledati tj njihovu ucesce u igri se meri 0.001%. Ali zanimljivo je to da Saxton kao grad ne postoji ali je uradjen po nekom koji postoji. Ne znam koji je gradic u pitanju, ali kompletno je prebacen u igru. Cak je i vecina pozadina kombinacija pravih fotografija sa grafikom.

Poslednja ispravka: Shlaymara (14.4.2008 u 23:12) Razlog: Zaboravih...
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
culer (15.4.2008)