Prikaz jedne poruke
Stara 18.4.2008, 22:48   #23
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: The Lost Crown: A Ghost-hunting Adventure

Spoiler za vic o vicu:
Potomak? Ne bih rekao. Eeeejgr braca (Sto bi Najdzel rekao) su ziveli u rasponu od nekoliko vekova. Prvi se spominje negde 1700 i neke a zadnji je umro posle WWII. Nisu oni prava braca. Ali sigurno je da je i Mr. Heden jedan od njih posto je vratio krunu i ucinio je neko dobro delo za Saxton kao i njegovi prethodnici tj opremio je muzej. Samo mi nije jasno zasto je pomagao Najdzelu da je uopste i pronadje.
A druga stvar je zasto su Eeeejgr "braca" bili na losem glasu? Oni su cuvari krune, a svi znaju da ce biti belaj kad se kruna nadje. Dobro, jeste da su bili ludaci, ali ipak su oni cuvali mir Saxtona. A i kako su uopste oni upali u pricu cuvanja krune kad su svi bili poremeceni?
Takodje ne mogu da povezem ni kakve veze imaju mrtve macke sa celom pricom i kako se tu uklapa onaj lik sto ih je masakrirao (ako je to uopste bio on) sa Eeeeejgerovcim?
I sad mi je palo na pamet jos jedno pitanje...tj opazanje.
Pomalo je cudno kako Saxton izgleda, kao da je izgubljen u vremenu. Kod onog velsana se vidi poster za okupljanje druida 2008 ali sem toga nista ne deluje kao da je 21 vek. Cak ni krcmarka nije htela da odgovori koja je godina. Svi kao da su iz pedesetih. Najsumnjiviji je onaj bracni par (Karsvelovci bese) koji zive u bivsoj Eeeejgerovoj kuci. Sve je ok, nista cudno...sve dok nisam pokupio neku mapu i novine gde pise da je Eeeejgerova kuca jos u 60im izgorela i da je porusena! Malo cudno.

Ima bas dosta pitanja bez odgovora. U stvari mozda i ima odgovora ali se u igri nalaze pre postavljenog pitanja (klasicni podmukli potezi developera da bi se igra odigrala barem jos jednom). Da ima mogucnost prekidanja dialoga, odigro bih je jos jednom.

Poslednja ispravka: Shlaymara (18.4.2008 u 23:05) Razlog: Neko mi pokrao mnozine :D
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
Pjanovic (18.4.2008)