tema: Penumbra
Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2009, 4:33   #109
vazquez
Član
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: Western Serbia
Poruke: 401
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 117 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: pomoc Penumbra Black Plague

Ehm, vec vise od 8 meseci niko ne pise nista o ovoj igri, valjda zato sto su je sve kolege avanturisti uveliko presli (i pretpostavljam uzivali u istoj), samo ne znam kako je meni promakla?!?

LM, iako postoji par prilichno iritirajucih propusta (prvenstveno random bug sa ATI karticama, kao i smaranje sa dezintegracijom 'pashchadi' s vremena na vreme), Penumbra je zaista vrh vrhova!!! Atmosfera, pricha, grafika, sveukupni utisak za maltene amatersku produkciju, ma ne pamtim kada me je neka igra toliko odushevila (i poprilichan broj puta preplashila), naravno, izuzimajuci prvi Myst, pakleno teshki Riven, Exile, Revelation & razocharavajuci (zato sto je poslednja igra u serijalu, a i nekako odvec lagani) End of the ages...

Upravo sam zavrshio Overture - Episode 1 (topla preporuka svima koji je vec nisu odigrali), sad se bacam na Black Plague, a posle toga Requiem, nadam se da ce biti barem u istoj meri zanimljive kao i Episode 1!!!

P.S. Naravouchenije - igrajte Hearts of Iron , to implicira da cete kad-tad posetiti Paradoxov sajt, a tamo mozete pronaci, eto, jednu ovako izuzetnu avanturu!!!

Poslednja ispravka: vazquez (22.9.2009 u 2:45)
vazquez je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vazquez na korisnoj poruci:
Asmodeus (27.10.2011)