Prikaz jedne poruke
Stara 27.3.2017, 14:46   #1
Graficar92
Član
 
Član od: 24.9.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 179
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Zamrzavanje slike sa vertikalnim linijama. Predlog dobrog servisa?

Sto se tice samog problema, on se sastoji u tome sto nakon nekog vremena koriscenja racunara dolazi do potpunog zamrzavanja slike pri cemu se na istoj nalaze vertikalne linije.Takodje samo zamrzavanje racunara nije uvek u ovoj beloj boji kako je prikazano na slici, nekad je braon nekad zuta boja, mislim da sve zavisi od poslednje slike koja je bila na ekranu pre zabadanja.


upload pic
(Slika problema)

Najcesce do ovoga dolazi tokom samo par minuta igranja igrica, a u poslednje vreme i tokom gledanja klipova na racunaru. Sto se tice nekog softverskog resenja problema ja sam probao par stvari prvo sam sa DDU programom uninstalirao drivere potpuno i skinuo najnovije. Pokusao sam naci problem u Event Vieweru i vidu nekog errora sto takodje nije urodilo plodom. Potom sam pokusao kroz sfc/scannow i jos neke komande da vidim preko command prompta da li postoji neki prob. koji mi takodje nije ni na sta ukazao.

Na kraju krajva sam oborio sistem i krenuo sve ispocetka al ne vredi ni to nije pomoglo. Problem je najverovatnije hardverski a tu se ne bi sam bakcao sa tim. Tako da ako neko ima PREDLOG za dobar kompjuter SERVIS bio bi mu zahvalan, jer ja sa istima nisam imao iskustva a iskreno mi je malo i trip da dajem nekome svoj komp sa obzirom da sam cuo svakakve price koje mogu a i ne moraju biti tacne.

Svaki savet il predlog je dobro dosao. Hvala unapred

Poslednja ispravka: Graficar92 (27.3.2017 u 14:53)
Graficar92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke