Prikaz jedne poruke
Stara 10.7.2017, 19:59   #9
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 480 puta na 281 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2017

Interesatne teme u novom broju! imaće šta da se čita dok traje ova vrelina napolju. Imam takodje jedno pitanje sa kojim ću se vratiti malo u prošlost naime u periodu od maja do novembra 2005 godine. SK je imao interesantu akciju u kojoj su se mogle kupiti video igre na kiosku po pristupačnoj ceni od 250 DIN i to su bili sve Sijerini naslovi i ukupno ih je bilo šest i dan danas ih imam u svojoj kolekciji. To je stvarno bio jedan uzbudljiv period tada za mene i to je bila prilika da se upoznam sa nekim legendarnim naslovima i osim što je Larry 7 tražio peč kako bi radio na Windows XP (koji je kasnije redakcija postavila na zvaničnom sajtu) sa ostalim igrama nisam imao nikakvih problema. E onda nakon što je izašao Throne of Darkness tu se sve prekida, doduše bilo je i kasnije igara na kioscima i uglavnom ste više reklamirali nego što ste detaljno posvećivali pažnju kao što je bio slučaj sa Sierinim igrama, u fazonu Vivisector, Stalingrad, World War Zero na primer možete kupiti tad i tad na kioscima po toj ceni itd. Jedino što me zanima nakon izlaska Throne of Darkness žašto je ta akcija odjednom stala? takodje pored Sijerinih igara da li je bilo u planu da se izdaju na kioscima i igre drugih izdavača?

Naravno da se u medjuvremenu dosta toga promenilo (12 godina posle) ali eto to je svakako bio jedan interesantan period koji neću zaboraviti i koji svakako budi nostalgiju.

Poslednja ispravka: code master (11.7.2017 u 2:11)
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku code master na korisnoj poruci:
player1 (10.7.2017)