Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2007, 19:33   #118
goran.rs
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 284
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Ko ne zna sta je ova igra, procitace Kuzmin opis i zatim otici na Gamespot ili IGN i tamo procitati uobicajene suvoparne recenzije. Ne vidim zasto bi neko ko vec zna nesto o igri uopste citao opis. Ocigledno je da se radi o izuzetnoj igri, cim je dobila toliko visoku ocenu. Mislim da je to i vise nego dovoljno da ti ukaze da bi Bioshock igra koja se mora odigrati (ako imas hardver za nju).
Hmm,kad si zadnji put čitao IGN recenzije?Kakve crne suvoparne,sve možeš tamo pročitati.Ocena ne mora u principu ništa da znači.Zašto bi se meni sviđalo što i tebi ili obrnuto.Vidim sada na više foruma da je ljudima opis veoma loš,a bogami i na ovom.Zabrinjavajuće, iz razloga što je jedan od glavnih recenzenata.Nemojte me pogrešno shvatiti,nemam ništa protiv čoveka.Pojma nemam ni ko je,ali opisi su mu sve lošiji i lošiji,konkretno zamerka ide sa moje strane da previše slobode sebi daje na neki svoj način razmišljanja umesto da se više fokusira na samu igru,što je i cilj recenzije.Ali,to je samo moje mišljenje

@dio37 imam igru i igram je uveliko
goran.rs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke