Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2005, 18:32   #5
iurisvulgaris
Banned
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 167
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Citat:
Nash Knight kaže:
"Kako nekog ubediti da sa vama odsedi 20 i vise sati da bi shvatio da je Planescape: Torment cist i nepatvoren ART?" - You know who

Ana Karenjina je za Planescape jedno ogromna gomila stajskog djubreta. Secam se da je neko tu knjigu definisao kao spoj latinoamericke serije i telefonskog imenika.
Počeli smo sa Kuzmom a završavamo sa Tolstojem.Malo preozbiljno shvataš igre čim možeš da ih porediš sa kapitalnim delima svetske literature.PC-igre i knjige ne treba porediti reč je o dvema različitim pojavama,s tim da knjige postoje nekoliko hiljada godina a pc-igre par decenija.Po meni ni najbolja igra se ne može meriti sa nekom prosečnom knjigom,igre su samo za dobru zabavu i ništa više.
Citat:
Nash Knight kaže:
"
Nemoj da se drzis predrasuda, i nemoj da pricas napamet. 90% svega na svetu je kaka, i to vazi i za sve medije, od knjiga do video-igara. Ali takodje imas i cista umetnicka dela. Kad npr. predjes ceo Baldur's Gate dodji ponovo na ovaj forum i kazi ponovo ono sto si rekao. Cikam te.
Niti pričam napamet niti se držim predrasuda ja sam čitao Tolstoja pa i Anu Karenjinu-to mi je bila obavezna literatura u srednjoj školi.Rado bih prelazio Baldurovu Kapiju ali nemam vremena zbog posla
iurisvulgaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke