Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2005, 19:41   #7
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Kuzma

Govorite o igrama i uporedjujete ih sa umetnoscu.I jos se govori da je Ana Karenjina lose stivo(Nash Knight).Pa onda nema sta da se govori.Ni ja ne volim da citam te dubokoumne knjige,ali ljudi:to jeste umetnost!Igre ne mogu i nikada nece biti umetnost jer se reklamiraju kao izvor zabave:GAMES.Bar ne u toj razmeri u kojoj je Mona Liza umetnost.Igre su specificne,i ne moze svako da shvati draz u Myst-u.
Kada se govori o Kuzmi najvise mi smeta kada govore da je car,kralj,superman...Zna li ga neko ovde licno(osim moderatora..)?Mislim da ne.Njegovi tekstovi mogu da budu odlicni,superiorni,a kakav je on covek licno,to moze da se vidi samo iz njegovih postupaka(uopsteno receno).Verovatno je extra lik,ali ovde treba raspravljati o njegovim tekstovima.Meni se,da kazem,najmanje svideo onaj sa AMD-om i Intel-om.Vise volim Intel,ali mislim da nije bas teskt primeren jer za vecinu srpske populacije iznosi porazavajuce cinjenice.I to je moje misljenje.O njegovom tekstu.Tim tekstom je sigurno dobio na medijskoj popularnosti,ali je opet to napisao bazirajuci ga na svojim iskustvima.Radio je kao diler(ne narko).
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke