Prikaz jedne poruke
Stara 16.4.2007, 11:02   #54
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ne verujem da se poruke brišu u tolikom obimu da bi generisana pošta izazvala zagušenje foruma, ali svakako da treba prvo testirati.
Ti ne veruješ, ali mi to znamo. Ako bih morao da pišem detaljno obaveštenje za svaku poruku koju obrišem, odustao bih od moderisanja. Zato i služi sistem prekršaja. Kad neko baš prekrši pravila, dobije opomenu ili kaznu. Za sitnije stvari, uglavnom samo obrišemo poruku. Mislim, kakvo objašnjenje dati nekome čija poruka glasi npr. "slažem se", "xexe...lol" i sl. I ovako svako od nas provodi dosta vremena ispravljajući tuđe hirove da bi forum na nešto ličio, samo nam još fali da za svaku poruku pišemo referat koji bi svakako bio duži od poruke koja je obrisana. Da si bar nedelju dana na našem mestu i ti bi bio protiv, veruj mi.

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Očegledno ljudi nisu dobro shavtili, boodala u pozitivnom smislu, kao ima smisla za humor i slično, a ne budala kao glupan i slično. . .
Ne mogu da vjerujem, naprosto ne mogu. Pa ovde sve moram jasno i precizno da pišem, da bi svi shvatili.
Iskreno, ono uopšte nije izgledalo kao šala i kao što vidiš niko sem tebe se i nije nasmejao.

Poslednja ispravka: Bojan (17.4.2007 u 11:29) Razlog: bolji-lošiji čovek
Rocker je offline