Prikaz jedne poruke
Stara 16.4.2007, 14:26   #58
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
Bojan kaže: Pregled poruke
Ti ili se ne sećaš šta si pisao ili nas ovde namerno zekiš.
Сјећам се добро шта сам писао, тема је била "Шта дјевојке играју", и смијешно ми је био нечији коментар "игрице са медићима" и то ми је скроз океј фора, да не кажем моћан израз. Зашто би га побогу увриједио када
1. мене нико није увриједио
2. фора је скроз моћна, дао сам реп за њу
3. Ако се нико није смијао, нико се није нашао јавно увријеђен нити ми је рекао нешто типа "шта ме вријеђаш"; то није била моја фора већ коментар на њу
4. знам правила форума
Стварно ме невјероватно подсјећате на Мила и ове да не кажем шта овде (не смијем да псујем) у ЦГ.

Ти си овакав човјек ти си онакав, ти си глуп, а ако се не слажеш са мојим мишљењем неминовно ћеш пропасти јер већина је уз мене, у мојим рукама је моћ.

Не, баш ме брига за репутацију, то је само једна коцкица више или мање поред надимка, само ми је криво што неки много што шта погрешно схватају.
Не, не мрзим ја овај форум. Напротив, обожавам га. На њему сам много шта научио. Не кажем да сам ја неки мајстор компјутера, већ један од слабијих форумаша што се знања тиче.
Али, једноставно, не прихватам чињеницу коју сте изнијели, да сам неког увриједио.

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (16.4.2007 u 14:30) Razlog: видио да је дао бобију репутацију
NjegovaWisost je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
bogdan (9.5.2007)