Prikaz jedne poruke
Stara 22.5.2007, 17:26   #13
dbaja
Veteran
 
Avatar korisnika dbaja
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 1.180
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 214 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: DelFun-ov predlog !

Citat:
DelFun11 kaže: Pregled poruke
SIG je skraćenica od (special interest group). Bio sam na njihovom sajtu. Dovoljno mi je da imam tri člana, mogu da sastavim organizacionu grupu. Nadam se da će ta grupa pre svega činiti ljude iz moje okoline, da bih se češće okupljali i eventualno zajedno razvijali razne aplikacije. rudar, tako da znaš da ti je jedina solucija da dodješ u Srbiju tačnije Beograd, ako ikada odlučiš.
Delfun, ovde ima i jedna potencijalna poteškoća ostvarenju tvog plana: na sajtu Mense kaže i ovo: "SIG moraju osnovati članovi Mense SCG, ali članovi SIGa mogu biti i oni koji nisu članovi Mense SCG". A sa druge strane, što moraš praviti SIG, ja sam ti to samo dao kao primer kako se ljudi okupljaju. Ja jesam član, ali nemam vremena da dolazim u Bg toliko često a trebala bi ti još najmanje dvojica. Ako ti je baš do SIGa, javi pa mogu videti sa ostalim članovima ako ima zainteresovanih, jer mi imamo SIG Edit u Novom Sadu, koji se bavi sličnim stvarima, moguće je da bi neko bio zainteresovan za formiranje SIG-a u Beogradu.
Pozdrav!
dbaja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke