Prikaz jedne poruke
Stara 30.11.2010, 14:32   #177
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Nekoliko saveta za novog avanturistu

Ovako, treba mi pomoć u vezi jedne avanture. Tj, ne mogu da se setim naziva igre, rekoh da priupitam ovde, da ne bih džabe otvarao temu samo zbog toga.
U principu, mislim da je to bio jedan od delova Myst-a, ali daaavno sam ga igrao ( pre skoro 7 godina).
Sećam se samo nekih scena, znam da se glavni lik budi kao u nekoj kapsuli, i još čega se sećam, da je imao izbor puta, levo je bilo neko kraljevstvo sa biljkama a desno je vodio put ka tehnološkom delu. Znam samo da je morao da se napravi kao neki most, uz pomoć biljaka ili tehnike, zavisno gde ste birali da idete.
Jurim ovo već skoro mesec dana, ali mi google ne pomaže baš ni malo, a vrlo je moguće da sam se ja nešto istripovao.

U principu, skontao sam da mi više run & gun igre ne zadovoljavaju apetite, pa sam rešio da se vratim avanturama, sa kojima sam i počeo svoja igračka iskustva. U narednih par dana bi mi trebala 'stići' neka avanturistička dela (Uru to D'ni, Myst III: Exile, Myst IV: Revelation), da se malo opustim, i naigram k'o čovek.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
nameless1 (30.11.2010)