tema: Blitzkrieg
Prikaz jedne poruke
Stara 14.10.2006, 17:52   #154
madsrdjan
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Poruke: 386
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Blitzkrieg

Citat:
Djordje81 kaže:
Šta treba, pored BK 1 , oba nastavka, ili samo onaj poslednji ? Ako naprimer imam instalirane sve nastavke, da li onda ne moram da gledam za koji je deo mapa ? Koliko ima pečeva koji su važni ? btw ona mapa sa mostobranom me oduševila, po izgledu (nisam je igrao)
Brate pogledaj malo tamo na sajtu ciji sam link ostavio. Sve lijepo pise. Imas mape i custom chapters i za Bk i za BH/RT. Sto se tice patcheva u sustini ti trebaju samo oficijalni koje mozes skinuti sa zvanicnog sajta a svi ostali (Desetine koje su pravili fanovi i sve ih mozes naci na sajtu ciji sam link postavio) su u stvari samo modifikacije osnovne igre. Npr imas tamo mod ili mali patch da ti unisteni tenkovi ne nestaju vec da ostaju na mapi. Takodje imas da minobacaci imaju mnogo veci domet sto ih cini mnogo efikasnijim nego sto je bio slucaj, pa onaj sa Opel-Blitz i 88-om o kome sam pricao i mnoge druge. Sve zavisi sta ti hoces da bude u igri. Promijenili su bukvalno sve (eksplozije, muziku, zvukove u igri, skinove jedinica, uniforme, oznake, nove zgrade, balans jedinica ...) Znaci sta god ti treba tu je. Procackaj malo, nadji sta ti se svidja i sta bi htio da izmijenis, skini, ubaci i uzivaj.
madsrdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke