Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2020, 3:05   #26
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2020

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
filpan me pitao I ja sam pristao da ponovo organizujem GOTY glasanje Kao I prosli put glasanje ce vjerovatno da pocne 1. Ili 2. januara I traje do pred kraj januara.
Preach! Možda da postaviš neku temu preliminarno oko toga sa spiskom GOTY kandidata da malo diskutujemo i flejmujemo pre postavljanja konačne liste? Forum je ionako na samrti i malo nerdovanja bi svakom dobro došlo.

Meni lično i ova tema ovde budi warm and fuzzy feelings jer je krenulo prepucavanje oko igara i šta su igre i šta je materijal za GOTY i šta se računa i šta ne - prosto se istopim. Malo ozbiljnog postovanja, malo trolovanja, malo flejmovanja, rizikuju se banovi, natrljavaju se mišljenja drugim članovima na nos itd.

Takva dešavanja čine forum živim a obzirom na to da su forumi kao medij za komunikaciju dosta zamrli mislim da bi trebalo iskoristiti svaku priliku za pokretanje žive diskusije.

Nikada nisam mislio da ću biti neki nostalgičar ali evo me. Moderno doba i srljanje u površnost iziskuje od mene ovakvu reakciju.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
filpan (26.11.2020)