Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2022, 23:26   #1011
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.800
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

decoy
videcu da pritegnem, jedino sto mi se ne svidja da se penjem po limu od terase... pa ako uspem bez toga.

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
klima vibrira jer ima veliki ventilator, vibriraju i ventilatori u kompjuteru pa stavljamo antivibracijske gume, u suštini majstor samo zašrafi bez tih gumica a i klima kinesko *****e nebalansirano.. isti slučaj sam imao dok mi je radila, kad počne da tandrče bilo mi glupo noću da je palim da ne smetam komšiluku.. a ni unutrašnja nije bila nešto tiha, dal od vibracija ili loše urađeno te i parče plafona mi je jednom otpalo...
ma kapiram da mora da vibrira, ali sto ti kazes, nekada je tako bucna da moram da je gasim zbog komsiluka. a to je samo nekada. nekada u istim uslovima i sa istom snagom rada ne vibrira. bukvalno kao da je na nekoj klackalici...

a moram da istrazim te antivibracijske gume, posto mi komp stoji na podnozju koje je fiksirano za sto, pa se u maloj meri vibracije prenose do gore. mada toliko jedva primetno da nebitno, al ajde. mozda je i za komp bolje da ima manje vibracija (ili se samo smanjuje njihovo prenosenje).
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke