Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2007, 1:50   #964
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: 'Ajmo, menadžeri!

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Sto se toga tice mislim da moze. Bas to se desilo kad je Partizan dobio Artmediju.
Slovaci su izbacili seltik i nasli se u prvom sesiru pa zapali Partizanu
Gledaj pazi...žreb za treće kolo predkvalifikacija za LŠ se izvlači i pre nego što se završe revanši u drugom kolu...tako da se ne zna koja će od ekipa proći i naravno da se uzima u obzir koeficijent jače ekipe(u konkretnom slučaju Celtica) prilikom svrstavanja u seeded/unseeded šešire kod žrebanja trećeg kola...međutim to se ne odnosi na žrebanje za grupe LŠ sa čim se huligan susreo u FM

Dosta o ovome...ovo nije tema o pravom fudbalu, nego o kompjuterskim menadžerima...

EDIT: setio sam se da imam prilike da proverim ovo...izgubio sam u 3. predkolu kvalifikacija za LŠ od Dinama iz Zagreba(1:0 0:0) i oni su bili u žrebu za grupe...i bili su u trećem šeširu. Dinamo je po koeficijentima negde oko 90. mesta, dok su u četvrtom šeširu bile i ekipe koje su bolje plasirane od njih, kao na primer Dortmund, AEK ili Dinamo iz Kieva...znači ipak je bug ...ako se pobedi ekipa jača po koeficijentu, preuzima se njen koeficijent prilikom žrebanja za grupe...

Bravo za huligana što je ovo primetio

Poslednja ispravka: DeCoy (23.9.2007 u 2:49)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke