Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2007, 0:30   #8
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Par saveta za novog avanturistu

Citat:
pfonihx3 kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima sa foruma
Hteo bih da vas zamolim da mi sa par predloga i sugestija olakšate ulazak u ovaj (za mene) nov igrački žanr...prethodnih dana sam,prelistavajući ovaj forum, pogotovo temu "Pogodi avanturu" poželeo da odigram neku avanturu ali, s'obzirom da nikad nisam igrao nisam znao odakle da počnem... bilo bi OK kada bi ste mi preporučili određene "kultne" avanture, koje su se vama svidele, mogu biti hronološki poređane (samo da ne budu starije od 95'); takođe, ograničen sam i sa hardverske strane jer imam Celerona od 1Ghz,512 mgb rama i NVidiaGeForce2... ovo me naravno sprečava da igram najnovije avanture...To je sve od mene za sada,hvala u napred za pomoć
Pa kao prvo, avanture ako mislis na point&click i njima slicne uopste nisu zahtevne igre.
Sa tim racunarom moci ces da odigras 90% novijih avantura...

Evo moje preporuke:

Scratches,
Broken Sword serijal (1.,2.,3.,4. deo),
Sherlock Holmes The Case Of The Silver Earring,
Post Mortem, Still Life (polu-nastavak Post Mortem-a ),
The Longest Journey 1 i 2,
Syberia 1 i 2,
Secret Files Tunguska,
Dead Reefs
...

Sad ce da te uhvate u kostac ovi cartoonoliki avanturisti sa njihovim favoritima, ali ja ovo gore ne bih propustio...

Sve ove avanture ce ti sigurno raditi ok, mozda eventualno Dreamfall The Longes Journey 2 bude previse zahtevan, mada kada bolje razmislim ja ovu igru ne bih ponovo igrao, jer sam je igrao samo zbog nastavka price iz 1. dela, a prica se nije zavrsila, a 3. dela po svemu sudeci nece ni biti, tako da je mozda bolje da odigras samo 1. deo, jer je prica koliko toliko zaokruzena, 2.deo unosi samo pometnju, koja se izgleda nece razresiti...

edit: evo sta sam rekao za crtane avanturiste .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
pfonihx3 (9.11.2007), Sikorsky (30.5.2011)