Prikaz jedne poruke
Stara 25.12.2007, 19:03   #17
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Koja grafika umesto Palit 8800gt Sonic ???

Citat:
Qrjak kaže: Pregled poruke
Aha a cemu onda ono "stize druga tura 24." pa "da da sigurno danas dolaze mi ce mo vam sklopiti conf..." da bi mi sasvim treci lik rekao "ma jok one su TREBALE da stignu 28. ali se odlaze za posle NG" jel i to uredu po vama ili su mogli da kazu odma nema vise sledece stizu xx januara... a ne da me vozaju ko majmuna + sto ja ceo komp kupujem kod njih sa monitorom, zvucnicima... do tog nekog januara ce i to da "NESTANE" iako je rezervisano, a ja mogu da p*shim onda sa svojim kompom ! A sta mi znaci da kupim sve to bez grafike, kad necu moci ni da ga upalim ?!?
imas na istom mestu Leadtek za malo vise para, pa ako ti je hitno...mada, pitanje je da li je i on razgrabljen, moras biti brzi...

Citat:
Sta sad stte vi koji ste odmah rezervisali neki hrabri momci koji su se momentalno odlucili za taj potez, a ovi koji su se malo dvoumili i vise gledali na netu testove oni su kao usporeni, piglu, manje hrabri ili sta vec.
tako ispada, ko je medju prvima porucio - taj je dobro prosao, ko je mrsio ****, taj je pojeo *****. kakvi testovi, kakvi bakraci, GT k'o GT. zao mi je, porudzbina je limitirana i ne mogu svi da dobiju iz objektivnih razloga. ako neko ne moze da razume odlaganje - to je njegov problem. ko gubi ima prava da se ljuti
iskreno, i ja sam lako mogao da popusim. umesto da se prijavim 26.11. ja sam se prijavio tek 10-ak dana kasnije, ali i da sam ispusio, ne bih krivio nikoga 2. do sebe...
Citat:
Mada bih ja pre svega dodao, jadni vi kad morate da se borite u zivotu za graficku karticu koje ce biti koliko hoces za mesec dana...mora da je teska kriza uhvatila.
zivimo u extremno siromasnoj zemlji i naravno da ce se ljudi boriti kako bi ustedeli par desetina evra. sta ti tu nije jasno a za mesec dana: ko ziv - ko mrtav
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke