Prikaz jedne poruke
Stara 20.6.2008, 18:00   #1121
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: 'Ajmo, menadžeri!

Citat:
Yzerman kaže: Pregled poruke
Sve jedno mi je, meni se čini nerealno, kada si prvi gubiš redovno od jadnih ekipa, a kad si zadnji opet gubiš od svih? Gde je tu realnost???
Jel igras ti kladionicu? Kada bi i u realnom svetu postojala ta realnost o kojoj pricas, kladionice ne bi ni postojale jer bi sve dolazilo realno. Mislim, realno je tako, zar ne? Budimo realni... Salu na stranu. Pogledaj zadnja kola od recimo Engleske, Italije i nase lige. Oni koji su bili prvi u tom trenutku dolaze iz znaka u znak a ovi sto ih jure dolaze iz znaka u x! Chelsea iz 1-X, Roma iz 2-X, Zvezda iz 2-X, svuda kvote od 16 pa navise jer nije bilo "realno" da dodje tako. Hocu da kazem da smo mi, dok igramo menadzer, skoncentrisani na svoju ekipu i ligu, imamo u glavi sliku kako bi trebalo to da izgleda i kada god se desava nesto neocekivano mi kazemo - "Kako?!?...pa nije realno" a kada pogledamo sta se stvarno desava... i te kako je realno...sve! U tome i jeste draz, sto ne znas gde ces zapeti. Milan sa matorcima osvaja Ligu sampiona, Real osvaja Primeru sa nekim "levim" rezultatima, Barca zavrsava tek 4. sa onakvom ekipom, Partizan osvaja titulu a Zvezda nema ni jednu izgubljenu utakmicu... itd
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke