tema: Blitzkrieg
Prikaz jedne poruke
Stara 19.11.2008, 23:25   #179
madsrdjan
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Poruke: 386
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Blitzkrieg

Joooooj. Sad sam opet pozelio da predjem Blitz. Zanimaju me vasa iskustva sa raznim modovima sa Bk portala? Koje preporucujete i zbog cega?
Konkretno me intresuje, evo pitanje za clana Kosovo Sunrise (Predpostavljam da si ti Aleksej fon Grozni?) Pitanje je recimo: Probao sam Olmsted's MOD+Road to Victory i ima nekih sjajnih stvarcica kao na primjer sto je domet (pogotovu minobacaca,88-ca, itd) povecan, smanjen je procenat first-shot=kill tako da sada ima vise promasaja i coraka, i jos dosta nekih interesantnih stvarcica koje mi se jako svidjaju a pored toga sam koristio neke male fajlove npr da AT-top moze da unisti gusjenice na tenku, da mine budu raznobojne, skinovi, zvukovi, opel-blitz da vuce 88-cu, nebelwerfer pust... i razne druge koji su ucinili vanila-kampanju sjajnu. Medjutim kad sam probao neki mod, recimo Achtung Panzers (super mod) ali nisu vise radile one cake koje sam pobrojao maloprije. Da li postoji neki nacin da ubacim nekako,negdje one male fajlove pa da rade i u drugim modovima. Tacnije, da li postoji nacin da "zacinim" neki od ovih modova dodatnim malim fajlovima koji su dostupni na BkPortalu tako da svak moze da ucini modove po svom ukusu. Znam da neki modovi kao sto su Achtung Panzers ili Hagelsturm vec imaju neke od ovih malih modifikacija u sebi ali da li mogu i ja da ubacim neke koji se meni svidjaju tako da iskoristim super kampanje iz ovih modova sa "sminkom" po zelji?
madsrdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke