Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2010, 15:01   #42
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Crossworlds

Pa pazi, sve je to zbog balansa. Mislim iovako na svim tezinama od hard pa nanize u sustini sve vec ide u korist igraca. Kada bi jos na sve to imao i heavy hitting artiljeriju koja je jaca od mass huntera ili cannonera (ili slicna samo sa manjim leadership upkeepom) u dodatku sa raznoraznim artifakt + spell kombinacijama to bi katastrofalno uticalo na balans igre.

I ako u miks jos dodas da si wizard koji ima enorman Intellect 80% igre i sto je blizi kraju isti stat mu skace u stratosferu + mogucnost da koristis spellbook 2 puta u jednoj rundi + Chest of Rage (bar u kecu)...need I say more?(:

Veliki deo igre, ako dobro taktiziras ionako ne trpis gubitke (ili ih ni nemas uopste) tako da ni sa te (logisticke) strane nema preterano problema. Secam se da sam za vreme 2gog playthrougha sa wizzom u Legendu uspeo da sredim onog spider bossa u svega 3 napada sa dragon arrowisanim skeleton archerima (moji favoriti^^) i duhovima koji su soakovali dmg + fireball, a da pritom nisam izgubio maltene ni jednu jedinu jedinicu...overkill anyone? (:

Da dodaju jos ranged creature-a sa zanimljivim talentima i specijalkama ok, ali da dodatno pojacaju vec postojece to bi katastrofalno uticalo na gameplay, tacnije mnoge druge jedinice (prvenstveno low level melee) bi bile zapostavljene i postale obsolete...tako da as far as I'm concerned, mozda im malo tweakovanja ne bi skodilo ali prebacivanje tezista na rng bi bilo bzvz. Ipak je ovo na kraju krajeva igra smestena u mediveal high fantasy realm, gde vlada stereotip "sudar dve vojske". A tradicija je tradicija
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Great_Sun_Jester na korisnoj poruci:
DeRex (10.9.2010)