Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2010, 14:25   #1832
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Novi anime serijali počinju da se prikazuju u januaru, a lista pregleda se može pročitati na BG-Anime i Anime News Network.
Ja nista posebno ovde ne vidim. Beelzebub ce verovatno da krene stopama Bleacha (trajace 30 godina, imace +200 epizoda, od cega trecina fileri, malo komedije, i dobru muziku...recept za namlacivanje para). Wolverine ce najverovatnije da prodje k'o Iron Man (a cuo sam da se nije proslavio). Level E i Rio pozdravljam samo zbog toga sto najzad ubacuje odrasle kao glavne likove (ali radnje su posebna prica). Freezing znam samo po mangi, znaci akcija, krv i zgodne ratnice........ ....... ...... ....... .....pa to i ne zvuci lose kad pazljivije procitam recenicu.
Nesto nisam gledao serije u poslednje vreme, ali mislim da cu ipak gledati starije naslove kad nadjem vremena.
E da, ja nisam ovde dugo zalazio. Mogu da preporucim da odgledate:
- Soul Eater - mnogo simpaticno i komicno, najjaci je gazda Shinigami, posle njega na Smrt gledam drugacijim ocima A crtez k'o da su mazali lsd i ekstazi na njega.
- RIN ~Daughters of Mnemosyne~ - uh definitivno nije za svakog. Miks tech-noira, horora, misterije,seksa, dosta mracno. Samo za starije (mada cim se ovo napise, klinci ce prvi da pogledaju). I za promenu, glavna junakinja je odrasla zgodna zena koja nije stara 15 godina...ova je stara 15 vekova.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
Ketchua (28.12.2010), Marshall George (30.12.2010)