Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2007, 4:56   #7
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
holodoc kaže:
Što se tiče stavke da su u pitanju fotomontaže ne bih se kladio baš za sve slike a što se tiče ovoga u vezi smešnih situacija iz "domaćeg života" prešaltao sam skoro sve stranice u ovoj temi i mogu samo da zaključim da ako ovde ima nečega smešnog onda ljudi stvarno imate čudan smisao za humor
OK.Preformulisacu "fotomontaze" u "namestene situacije". Ako budem pronasao onu "stvarnu listu" koja je bila u .ppt formatu od zadnjeg ka prvom mestu poslacu ti na PM.
Mislim da je subjektivno komentarisati to sta je nekom smesno a nekom ne. Nekom je smesna Agencija za SIS a nekome Monti Pajton.Mnoge situacije ovde ni meni nisu smesne, ali nekom drugom jesu.Bitno je da nije potrebno pola sata da se ucitaju preko dial up-a, i da su iz stvarnog zivota kao sto tema nalaze (postoji tema "Vicevi", a moze da se otvori i "Smesne slike i montaze sirom sveta" pa ko ima broad-band nek' izvoli, a jos lakse je dati linkove ka istim:www.srbovanje.com, www.kobajagrande.com, www.elrellano.com,...,...,etc.etc.)
Sve u svemu, poenta je da nije potrebno da ovu temu opteretimo foto albumom. NHF
Bansek je offline