Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2017, 19:18   #2
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Four Last Things

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Mnogo veci nedostatak igri je (spomenuta) kratkoca, i cinjenica da se autor odlucio za "old school" odgovore kod vecine radnji igraca, sto znaci da nema unikatnih doskocica na koje nas je navikao Daedalic, sto smatram da bi izuzetno lezalo jednog ovakvoj igri - jednostavno, koliko god je humor "uspeo", sama cinjenica da je igra kratka, pa cak i siromasna sa radnjama po lokaciji, ne daje prostora da se taj isti humor razmase u nesto vise od jednog skeca.
Bolje ovako sto je ubacivao fore kad je imao inspiraciju, nego da je opteretio igru forsiranim humorom. Meni se svidelo i sto su dijalozi relativno kratki, ceste su avanture u kojima likovi previse brbljaju i u kojima su verbalne fore nepotrebno produzene.

Inace, odlicna igra, odavno nisam igrao bolju avanturu. Sve stoji sto si rekao, odlican humor (autor je izjavio da je zeleo da nadje balans izmedju "inteligentnog" i bizarnog humora, i u tome je uspeo), dobre zagonetke, a ja sam uzivao i u velicanstvenoj grafici (prvenstveno u slikama, ali dobre su i animacije). Kratkoca mi nije smetala, to mi ni inace ne smeta u igrama, pod uslovom da su zaokruzene celine (a ova, kao sto si rekao, jeste).
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke