Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2009, 8:28   #13
Ilmarinen
Novi član
 
Član od: 14.9.2006.
Lokacija: U mojoj Maksiprotonskoj Kuli
Poruke: 24
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Heroes 3.5 - In the Wake of Gods mod

Prava pravcata steta da tema o ovako dobroj strategiji padne u zaborav...kao i ovaj projekat koji po svemu sudeci vise nego obecavao zato da prodrmamo ovaj matori thread!

Heroji trojka su jedna od onih igara koje su toliko dobre da se nikada ne brisu sa racunara i "radnim stazom" zasluzeno zarade status nacionalnog sporta underground lige medju geek fanaticima sirom sveta.

WoG je upravo izdanak tih istih geekova koji su konacno (nakon propasti licence) dobili sansu da prekrajaju Antagarich po sopstvenom naumu. Mada jeste zanimljiv, licno ga koristim kao alatku za modifikaciju pravila igre i ono fino poliranje svakog duela do u sitna crevca. Komandiri, henchmeni, xp za jedinice...sve je to zanimljivo ali to onda nekako vise bas i nisu heroji...sto nikako ne znaci da imam nesto protiv WoGa, naprotiv - ja ga i danas igram

Btw, kad smo vec kod toga ako ima zainteresovanih stratega ovde na forumima da ukrste mac i magiju u medjusobnim duelima, protiv mene ili izmedju sebe ili su za neko grupno divljanje, pozivam vas da se pridruzite upravoosnovanom HoMM3: WoG SK ladderu!

Nemojte da mislite da sam ja sad neki ultraveteran koji oce da se izivljava i vadi utrobu n00bovima ili part-time playerima ili onima koji su dugo bili neaktivni...I'm just a player with a need for a good match. Al i unapred da vas obavestim da nisam ni n00b koji ce tek tako da poklekne pred bilo kojim amaterom; zato ako se namerite na stenu, bolje ponesite opremu tako da se nadam da cemo imati simpaticne partije Za ovu priliku sam postavio server preko hamachija i uz malo truda&volje moze tu i neka prava mini-liga da ispadne

*Potrebni alat: poslednji WoG update i najnoviji hamachi.
*HoMM3: Complete se podrazumeva.

Info za mrezu:

Network (ime mreze): WoG_SK_ladder

Pass (lozinka): shacklesofwar

*PRAVILA IGRE (za pocetak)*


- Draqgon Fly je zamenjen Berserek Fly-evima (~prekopotrebni balans za Fortress)
- Ban Angelic Wings
- Ban Boots of Levitation
- Ban Tome of Earth
- Ban Tome of Air
- Ban all WoG artifacts
- Most Dragon Fly Hives replaced with Windmills, Waterwheels etc.
- Treasure chests may contain more gold and XP
- Some lvl.3 creatures are replaced with Ghosts
- Enable extension heroes
- Creature dwellings accumulate creatures
- Comfort Mode (enable: rewritable signs, enhanced dwellings hint text, rename towns and heroes, buy all creatures button, transfer all resources button, display remaining movement points and spell points, custom alliances, abbreviated skills/spells descriptions, rearrange heroes and towns)
- Fishing Well
- Tavern Card Game

*PRAVILA ZA MAPE (za sada)*


Velicina: 2 -3 igraca -> small, 4-6 igraca -> medium, 7+ igraca -> large
Underground: optional (preferably no)
Water: optional (preferably none)
Monsters: Tough
Difficulty: Normal (130%), Veteran (150%), Hardcore (200%)
Ilmarinen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke