Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2009, 14:45   #25
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Heroes of Might & Magic III: Horn of the Abyss

Nema tu šta da se objašnjava. Krš je. "Da nisu bankrotirali..." Da se Van Kanegem nije glupirao sa četvorkom (i još par stvari, tipa 3do konzole), ne bi bankrotirali. Nema to veze sa mehanikom. I Kataurijev KB odstupa od mehanike HoMM3 pa nije krš. Loš im je trip sa herojima, loši su zamkovi, loše su jedinice, grafika je odvratna. Jedino što jeste realan korak unapred je skill sistem.

I zašto bi mene zanimalo da li su pečevi sredili stvar (da ne pričam o Ekvilibrijum projektu, pošto tek on čini igru igrivom)? Hoću da kad kupim igru ona radi. Trojci nisu trebali pečevi. Neću da kupujem poluproizvod. Sve i da ga ne kupujem, neću da ga koristim.

Znaš li tek koliko mene nervira hvaljenje Heroja 4? Ja sam odrastao uz dvojku, pa, logično, prešao na trojku, godinama je igrao, upijao sve detalje, uživao... Šta misliš, da nisam iz sveg srca želeo da četvorka bude dobra? Tada čak nisam ni bio ovoliki cinik, nego sam naivno verovao da će igra napredovati. I onda su sve upropastili, pohlepni megalomani. Iz istog razloga iz kog je i Tornkvist upropastio Dreamfall. Nije im bilo dovoljno da zadrže publiku koju već imaju (a kad je u pitanju ne-majnstrim žanr kao TBS, svaki igrač je dragocen), nego su hteli da privuku mase. Zalužili su bankrot.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
evil_geko (27.9.2009), Mario Pavićević (1.3.2010)