Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2013, 19:56   #2
JohnnyB
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 213
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Hard/Soft scena: anketa, utisci, komentari...

Evo da probijem led:

Rubriku Hard/soft scena čitam sa velikim uživanjem, odmah nakon i/o porta i Kuzmine kolumne (koju doduše čitam više iz navike, ali ajd). Nekako mi dođe kao dobra uvertira za naredne duge i detaljne tekstove, ali i kao dobar filter za stvari koje nisam ispratio online u dnevnim vestima (mashable, engadget, gizmodo...). U moru svakodnevnih vesti propusti sve svašta, tako da se dobar deo vesti nađem upravo u hard/soft sceni.

Upravo ta raznovrsnost vesti je i njen najbolji deo, što su tu protkane razne sfere zivota na koje utiče tehnologija. Trebalo bi tako i da se nastavi.

Jedino što uvek izostavim je rubrikica "friško", jer mi zaista nije interesantno do koje je verzije unapređena mozilla ili chrome... I ovako me te aplikacije same obaveštavaju. Svakako, neki ozbiljan upgrade vredi pomenuti, ali kao posebnu vest...

Eto, jedina mala zamerkica je da sam nekoliko puta video sliku koja je jednostavno premala za takav format vesti. Izgubi se prostor stavljajući sliku koja skoro nikako ne može da objasni ili pomogne tekstu, ali to je više izuzetak nego pravilo.

Sve u svemu, keep on with the good work.
JohnnyB je offline