Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2014, 23:45   #10
markegiani
Novi član
 
Član od: 28.2.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 3
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku markegiani
Exclamation Јубилеј

Moрaм да похвалим СК као часопис уз који сам одрастао. Можда би ме неки назвали фанатиком , али сам кренуо да купујем СК од чувеног Света игара давног јануара 90-те док сам улазио у тинејџерске дане. Наравно, била је то љубав на први поглед и од тог дана до данас нисам пропустио ниједан број (још мало па ћу морати да преградим собу, како бих могао да проширим архиву ). За ових неколико деценија је било покушаја да се ухватим у коштац са неколико других часописа, али осим чувеног Мог микра, остали су ми боље служили за лечење несанице него Бенседин. СК је ипак остао једини !
Нисам толико био фасциниран богатим текстовима и великим бројем описа игара, колико новим прилазом опису и креативношћу и позитивним духом аутора и целе редакције . Никад нећу заборавити игрометре и чувене илустрације Предрага Милићевића које смо секли и лепили свуда около .....
Број 10/2014 ме вратио у те дане. Био сам позитивно изненађен када сам налетео на ''Госте колумнисте''. На неки начин смо се и упознали са ауторима Било је ту пуно интересантних, духовитих и сетних текстова, али један је превладао .....
Невероватни ФАУСТ је дело човека који ме увео у Свет авантура и одржао тамо, чиме је то постао мој омиљени жанр. Човека који уноси обиље емоција у сваки текст, као и овај пут. Чиста магија ..... Морам похвалити и остатак екипе СК на увек креативном приступу. Сваки нови број доноси и нове теме попут ''Гост колумниста''. Свака част на идеји.

Надам се да ћемо се још дуго дружити и да ћемо ми, читаоци, још дуго уживати у инспиративним текстовима чувеног СК. Честитам вам на годишњици и желим вам пуно креативности у наредних 30г.

Живи били , па видели ..........
markegiani je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku markegiani na korisnoj poruci:
ColdBoot (8.12.2014)