Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2016, 21:08   #9
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 12/2016

Moram da se složim sa Vojinovim opisom. Vidim da se tzv. novi saradnik osim specifičnog opisa igre (pravi sklepotekst) razume i u politiku. Da to je trebalo Kuzma da odradi na svoj način. Kao kolumna koja na početku izgleda kao promašena političko - igračka zavrzlama, međutim na kraju ispade ta ista kolumna jedno malo remek delo.
Kad sam već reko neku reč nečim izazvan da kažem još koju o ovom broju.
Nikada mi se nisu dopadali opisi prenosnih računara. Nekako su se ponavljali i nije imalo šta da se kaže što bi čitaoca zainteresovalo, osim onih koji kupuju svet kompjutera da bi videli koji laptop sebi da kupe. Ovog puta se dogodilo nešto sasvim drugačije. Nikad bolje opisani potpuno različiti koncepti. Tako treba i u narednim brojevima. Izaberite jednostavno različite laptopove. Ako već opisujete intelove ali skoro bukvalno samo njihove, promešajte malo. Evo sad kad krenu zen AMD-ovi obavezno ih uzmite ozbiljno u razmatranje i na kraju sa nekim testovima uporedite cenovno iste pa da čitalac ima u vidu sve prednosti i mane oba proizvođača procesora, grafika i sl.
Ovaj monitor kida koliko lepo izgleda. Vidim da se sve više pojavljuju muzički uređaji u super mobilnom pakovanju što je izvanredno, a meni prosto neverovatno.
Programi su lepo odabrani.
U internet delu sam se obradovao tekstom o preporukama za internet stranice, ne samo antrafrlje. Valjda se tako kaže ako se ne varam... To me podseća na one predivne preporuke za posete internet stranicama sa početka moje kupovine SK iz 2003. godine.
Primetio sam unutrašnje sitne kozmetičke izmene koje skoro iz broja u broj evouliraju u lep i moderan časopis.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke