Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2010, 21:33   #100
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Треба ли Србији ћирилични интернет доме

Kao što rekoh, ćirilica se opet koristi u prepucavanjima, radi izražavanja političkih stavova i gledišta, za pljuvanje...Znao sam da će se ovo desiti.

Oladite malo, LOKALIZACIJA DOMENA NIJE OBAVEZNA! Oni koji ne budu želeli, neće morati to da urade, zar ne? Svaki sajt koji to bude želeo da uradi biće svestan ograničenja koje to sa sobom nosi.

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima nacionalizam i ćirilica.. Vi stvarno imate neki problem kad vas zli nacionalisti proganjaju na svakom koraku..
Toliko predrasuda na jednom mestu..
Da mogu, dao bih ti još 10 zahvalnica za ove tri rečenice

Dakle, muka mi je kada na nešto što je naše nacionalno obeležje, deo kulture dodajte nacionalistički predznak.Pa šta, neće svi, neće čak ni većina koristiti ove domene.Ko želi, može da ima ovaj domen.Niko nikoga ne tera na ovo.A vlasnici sajtova će ih kupovati na svoju odgovornost, svesni ograničenja.

Cena...Pa bar je nešto ovakvo zaslužilo da se u to uloži više novca.Nemam pojma da li će sve ovo državu koštati nešto, ali ako bude koštalo, ja sam siguran da će taj novac biti uložen pametno.Setimo se samo mnogih promašenih investicija ili novca datih za gluposti (da ne navodim sad, počećemo o politici opet).


Citat:
Lol, klasika... Vi iz RS imate kompleks jer zelite da budete veci Srbi od Srba... Glupost teska...
Nemojmo ići dotle.Nisam iz RS, ali ovo je potpuno netačno i donekle uvredljivo.
JohnnyNT je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
Stojadin (24.2.2010)