Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2006, 2:04   #81
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Modovane masine

Citat:
Petar kaže:
Imam jedno pitanje:
Ima li neko od vas kupovni sistem,i da li neko ima problema sa kondenzom kod kupovnih hladjenja?
Danas sam nasao u ovomesecnom broju SK reklamu za vodeno hladjenje.A cena je negde oko 6.500 din.To me je navelo da malo razmislim....
Jeste sve to lepo kad imas svoj sistem,ali,stalno neki problemi...Zato me interesuje da li se kondenz javlja i na ovim kupovnim....
pozzzz
Naravno da kupovni modeli nemaju kondenzaciju ... osim u ekstremnim slucajevima kada bi ga stavio u zamrzivac ili nesto slicno.... ako kupis fabricko vodeno i jednostavno ga postavis po uputstvu i ako tu vise nista ne prckas siguran je da kondenzacije nece biti... Jenina stvar koju neces imati je rad racunara 24/7 kao sto ja to imam sa ovom kolicinom vode i leda

Ni kod mene nema kondenzacije u koliko ne ubacim 2x po tri false leda u roku od nekih 3 sata ... iako se procesor ne rashladi i previse (na manje od ~5 stepeni u odnosu na ambient...) Ja inace ne gasim komp posto mi je na njemu file server za komsiluk.... iz tog razloga mu ponekad ubacujem po koju flasu leda da bih ohladio vodu koju greju procesor , pumpa i ambient...

Ako te jos nesto zanima ili ako sam negde bio nejasan slobodno pitajte ....

Poz Momci .....
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke