tema: Elex
Prikaz jedne poruke
Stara 6.11.2017, 0:11   #562
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Elex

Citat:
EbonKnight kaže: Pregled poruke
U pravu si, ali ima samo veeliki teleport-skok unazad koji jeste koristan ali isto je kretenski animiran i malo limitirajuc ako ne koristis dvorucno oruzje, sta znam. Ono na sta sam mislio je vise taj neki Vicer fazon, ili ako oces i Dark Souls fazon, gde mozes bukvalno, kao zdravorazumska osoba da se pomeris tek toliko da izbegnes udarac bez da ko pajac kolutas okolo.. al jbg, izgleda da od toga nema nista Najbolja stvar koju su uradili u combatu je jetpack + izgleda da je naj-op stvar asortiman naocara za sunce (em daju vidljive bonuse em 30% dodatni DR posle oklopa), tako da mi izgleda ne gine da budem Outlaw
Meni se kolutanje svidja u neku ruku, zato sto imas dugacku animaciju posle toga. Withcer side-step/super cancel mi je nekako op, samo udri izmakni se nastavi da meljes. Witcher borbu sto se mene tice izvlaci samo produkcija, animacije i sl, zabavno je ali u sustini jako plitko. Dark Souls je ipak prica za sebe, kad bi nesretni PB nekako uspeo to da iskopira 1:1 imali bi stvarno legendarnu igru.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke