Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2010, 13:32   #63
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Bila serija Vratice se rode
Zapravo, ovo je bilo na B92. Po meni navjeci problem RTS-a je kadar, tj. ljudi koji su decenijama vec tu, koji se ne razumeju u danasnje tokove i trendove, koji imaju neki zastareli, da ne kazem komunisticki, pogled na svet. Svaki njihov pokusaj da obrade nesto moderno, zavrsice se na ovaj nacin, jer oni to jednostavno ne razumeju. Drugo, koj ce im quraz toliko zaposlenih ljudi (mi to placamo)? Zar im stvarno treba dvadeset sportskih novinara? Trece, neko je pokrenuo reklame; ja sigurno ne placam pretplatu da bih gledao reklame po deset minuta! Sta su oni sada? Javna, komercijalna televizija, ili i jedno i drugo? To me licno nervira, ali i mogu da razumem to, jer se i privatne televizije finansiraju iz nekih drugih izvora, pored reklama. Pricamo o BBC-u; da li se tamo pustaju neke glupave serije (tipa Baba se ceslja)? Ne! Vec se po ceo dan prate vesti iz zemlje, sveta, ekonomije.. Takodje se pustaju kvalitetne emisije dokumentarnog tipa koje trebaju da edukuju ljude (ovo znam jer sam dosta pratio BBC). Problem je sto se RTS ponasa kao komercijalna televizija, takmici se sa Pinkom za gledanost, stoga emisije kao sto su: Jedna pesma jedna zelja, raznorazne serije, 24 sata svadba, glupavi kvizovi.. Pa to je sprdnja! Da ne bude sve crno, ima i dobrih emisija i kvalitetnog programa, ali je on nedovoljan i gurnut u zapecak (cisto da se ispuni kvota)..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
3LANCER (10.12.2010), Lich_king2 (10.12.2010)