Prikaz jedne poruke
Stara 12.12.2007, 17:45   #28
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
VelisQ kaže: Pregled poruke
Farenhajt, ne znam ni zasto su je svrstali u ovaj zanr.
Nigde nijedne zagonetke, samo neko mlacenje tasterima da odvalis i prste i tastaturu.
A i za ono malo zagonetki sve ti je napisano kako da ih resis.
Ovo je ubedljivo najgora igra koju sam ikada probao ne samo iz ovog zanra, nego uopste.
Kojesta .
Fahrenheit aka Indigo Prophecy je jedna od najboljih avantura izaslih 2005. godine, uz Still Life naravno.
Prica je fenomenalna (mada treba je svariti kako treba, nesto slicno kao u Bioshoku, tesko je sve pohvatati), a zagonetke su takodje solidne, ali ovo nije P&C avantura pa da ocekujes elemente istih, kombinovanje u inventaru i slicno...
Svakako preporuka za Fahrenheit.

Deo sa tipkanjem tastera je zanimljiv meni, mada na kraju igre zna da smori.

Zapamtio sam jedan dijalog, koji mi se mnogo svideo. To je kada onaj crnac policajac dovede zenu da identifikuje glavnog junaka, tj. da pomocu racunara-fotorobota sastavlje lik osumnjicenog.
I onda joj taj policajac objasnjava na foru: "you know ma'm this is like a video game, have u ever played a video game" (pita zenu od 50 i kusur godina ), zena naravno odgovara da nije nikad igrala igre, i posle dosta smaranja, crnac joj se zahvaljuje na vremenu i prokomentarise u fazonu: "thank you, and lady, go buy yourself video game" (sa grimasom na licu koja kaze kao da li si normalna, kad ne igras igre ).
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
Dio37 (12.12.2007), ezenkiel (13.12.2007)