Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2010, 22:01   #1005
LIGUR
Novi član
 
Član od: 8.12.2010.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Za 2.film ja mislim na francuskom jeziku,da li je bas iz 1981 tako je pisalo za taj film,ali ga nigde nema pod tim imenom!Da dopunim opis:kopaju tunel od metroa do banke donose svu opremu velike busilice sve te gluposti,upadaju u banku dizu sav novac,policija uspeva da pronadje deo novca i uhvati tog lika on je glavni glumac,na sudjenju on otvara prozor i skace na auto dole ga ceka drugar na motoru i odlaze za juznu ameriku!To je to!Film je sa pocetka osamdesetih bio je tada prikazivan na drzavnoj televiziji rtb 1!

Za 3.film ne igra klint istvud sigurno znam,jer da igra pronasao bih ga!govore na italijanskom u tom filmu!kad pokoka taj streljacki vod uzima tog lika i vodi ga da izvade neki kovceg sa zlatom,vodi ga kroz neku pustinju,veoma je slican scenama iz dobar los i zao kad klint vodi onog tipa vezanog...
davno je prikazivan u ciklusu na trecem kanalu, kraj osamdesetih s pocetka devedesetih!od tada nije se video,to je stari film od 60 i neke do 70 i neke mozda u tom periodu je nastao.

a za 1 i 4 oni bi trebalo da su snimljeni od polovine osamdesetih do polovine devedesetih!ovaj 1 je sa scenama iz izraela ili tako neke arapske zemlje palestine!ovaj 1 i 4 je americki film!HVALA VAM!POZDRAV!
LIGUR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke