Prikaz jedne poruke
Stara 23.10.2006, 13:06   #110
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Cthulhu- ocena

Citat:
holodoc kaže:
Evo u čemu je problem

"Call of Cthulhu" tema već postoji ovde i zaživela je još krajem marta ove godine. Dakle, korisnici ovog foruma su tu ostavljali tamo svoja zapažanja već dugi niz meseci, čak i u trenucima kada se još nije ni pojavila kod "lokalnih distributera". Ukoliko bih dozvolio da ova tema zaživi imali bi smo definitivno, zbog popularnosti igre, dve teme koje se bave istom tematikom samo što ova ima pridodato i glasanje koje je ovde po meni totalno subjektivan faktor koji će se uskoro jednostavno pretvoriti u "više glasanja, manje obrazloženja".

Zbog toga su sve poruke iz ove teme prebačene u već postojeću koja naravno nema glasanje tako da će Raduljko ipak ovaj put da ostane bez posla

Pozdrav i nadam se da razumete gde ovde "leži koska"
Ja, ja, sve si mi rekao... Vidim da si pravi covek za moderatora fouma o igrama, cim ti tema "Call of Cthulhu" visi u odseku AVANTURE. Nista, uzmi onda lepo teme vezane za "Broken Sword", serijal "Monkey Island", "Longest Journey" baci u FPS akcije. Subjektivno je tvoje misljenje u sta ce se pretvoriti glasanje, a za samo glasanje sam zamolio sve ucesnike da ukratko opisu svoje utiske.
Pozdrav i nadam se da razumete gde ovde "leži koska"
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke