Prikaz jedne poruke
Stara 10.1.2007, 1:06   #12
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dobar servis racunara

Citat:
absonic kaže:
Pa nesto sam i sam kontao da ga i ne popravljam...
LM, sta mislite da li mogu da ga prodam i za koliko (10 evra, 10, bolje iki nego niki)
I koji mi monitor preporucujete da kupim, ne nesto preterano skupo, samo da posluzi svrsi
Što se prodaje tiče - teško. Možda, opet, ako su potrebni rezervni delovi nekom TV servisu i uspeš da dobiješ neku kintu. Raspitaj se...

Što se kupovine tiče, ono "ne nešto preterano skupo" je vrlo relativan pojam. Samsung 793DF, recimo, mom cimeru "završava posao" već dve godine. Čovek komp koristi kao klasičnu multimedijalnu mašinu - muzika, filmovi, igre... Ponekad uradi i nešto ozbiljnije u Corelu. Generalno je zadovoljan monitorom za uložene novce. Mislim da mu je cena sada oko stotinak ojra. No, ukoliko nameravaš da uložiš više novca, onda se postavlja pitanje opravdanosti kupovine CRT monitora - odnosno da li kupiti kvalitetniji CRT ili low-budget TFT koji ima svojih prednosti, ali i mana. Ovo je već tvoja odluka, pošto jedino ti znaš za šta najviše koristiš računar. S obzirom da su TFT-ovima u poslednje vreme značajno pale cene, na sve strane imaš recenzije istih. Stoga, baci se na SK ili Google, pa biraj.
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke