Prikaz jedne poruke
Stara 1.1.2020, 1:40   #240
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

I ja sam večeras u novogodišnjoj noći završio...Shura ending...ali nažalost morao sam da pokleknem i da skinem ''cheat'' patcher kako bih ubio onog matorca na kraju (Isshin Ashina). Mislim, ubio bih i njega na kraju na ''fer'', ali bi mi još 5 dana trebalo, nemam živaca, hoću da krenem sa NG+. Lagano dobijem prvu rundu (Emma fight), uz malo poteškoća i drugu rundu (prva borba sa matorcem), ali onu treću rundu, kad matorac baca vatre na sve strane i seče mačem sve u radijusu od 10 metara, nisam nikako mogao da dobijem. Tek kad se pokrene ovakav cheat patch, i kad se sa njim uspori brzina protivnika, a brzina Sekira se poveća, tu se vidi koliki je u stvari ''cheater'' taj matorac sa kojim se borite, ovde pre svega mislim na tu treću rundu. Uopšte mi nije žao što sam cheatovao u borbi sa njim, jer je težina nadrealna, a njegovi pokreti su najobičnije AI cheatovanje. A što je najgore, nije on najteži, ima u igri još barem 3 takva, a možda i teža protivnika. Igra je fantastična, ali su ga ovi iz From softvera baš preterali sa težinom.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke