Prikaz jedne poruke
Stara 17.12.2020, 21:25   #9
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

Mislim da je vise do godina i obaveza koje dolaze s njima, nego do igara. Kao sto rece DeCoy, mogu se naci i danas igre koje ce te "uvuci".
Jednostavno, nemam taj "luksuz" da se uzivim u igru i da cak i neke mane u igri nadoknadim mastom ili jednostavno ignorisem, samo da bih uzivao. Ko ima decu, lakse ce razumeti na sta mislim Secam se kada je izasao Baldur 2, bez problema sam mogao potrositi dnevno par sati. Sada nema sanse. U stvari ima,ali po cenu ne spavanja, jer se ustaje rano da se voze deca u skolu, ide na posao, a predvece obavljaju druge porodicne obaveze. To mozda i moze tako dva-tri dana a onda pocnes da trokiras
Da ne pricam o tome, kako posle cetrdesete treba naci vreme i za malo fizicke aktivnosti, inace ode zdravlje do vraga. I ajd, sad ti dozvoli sebi da te neka igra hipnotise
Ipak, planiram da pazarim PS5 ili novi XBox, pa da sincica malo uvedem u taj svet ozbiljnije (sada je Minecraft ceo svet). Ko zna, mozda kada klinci porastu i dodju do faze "torima ne smaraj" bude opet prilike da se grbavim ispred monitora malo duze i uzivim u neki drugi svet.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku galebns na korisnoj poruci:
Partybreaker (17.12.2020)