Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2020, 16:03   #17
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 998
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

Više mi nego igre. U početku je bilo super zanimljivo kada svo sve igrali po prvi put. Taj osećaj neke dobre igre (ushićenje, radost, ne znam ni ja kako da opišem), u toj količini se, makar kod mene, više nikada neće ponoviti. Jednostavno, prešli smo desetine i desetine igara nakon toga. Sa godinama dolazi i svedeniji ukus, tako da danas igram daleko manje žanrova nego ranije. Ovo sada pričam nevezano za to ko koliko ima vremena - ja sa 34 trenutno imam luksuz da posvetim igri koliko hoću vremena i zato kažem - nije isto kao ranije. Nije do kvaliteta igre, već do mene (moje godine i pređena kilometraža). Verujem da neki klinac koji igra igre tek par godina, "balavi" na sve i svašta, sve mu je novo i uzbudljivo.



A igre kao igre mi se nisu značajno promenile (u smislu da su danas lošije nego nekad) - onaj ko je znao da je napravi pre 20 godina, zna (manje-više) da je napravi i danas. Što se tiče težine, jesu lakše (Hard/Nightmare mod je postao neki Normal+ od pre 15 godina) ali i mi smo nabacili "veštinu" za sve ove godine, pa retko šta može da nas iznenadi.


U svakom slučaju, sve ide svojim tokom, igre nisu "propale" niti propadaju, niti će propasti. Uglavnom se naše potrebe menjaju.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ogisha na korisnoj poruci:
Reborn (19.12.2020)