Prikaz jedne poruke
Stara 29.4.2007, 16:50   #1
3dM@niak
Ponosni Eipixovac :)
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Ludnica... Opet :( :( :(
Poruke: 1.212
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 80 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku 3dM@niak
Exclamation 3d Challenge - dogovor

Evo, da ne mrsimo mnogo.
Prvo i osnovno da vidimo koliko je ljudi zainteresovano, i koja vrsta chalengea.

1. Modeling challenge, u kome se rade samo modeli, bez textura i velikog zezanja sa svetlima, znaci da se vidi model. To je chalenge kratak, verovatno lakshi, ali ce rezultat biti manje zanimljivi radovi.

2. Opshti challenge, u kome se zada opshta tema (tipa "sneg", "krosnja", "soba", "prolazak"...) i tu se rade modeli, texture, renderi, post-prepravke na renderu, bilo sta, i onda se gleda final kako izgleda... to je mozda teze (mada moze i lagano da bude, zavisi kako se zapocne rad i kakvih je razmera) ali ce rezultat biti zanimljiviji radovi.

Ono sto bi u svakom slucaju vazilo je da su svi programi za 3d dozvoljeni, zatim da svi mogu da ucestvuju, i najverovatnije da bismo isli u ciklusima od 7-14 dana + nedelja za glasanje...

To bi bilo to...
Glasajte, pa da vidimo.
I da, neka glasaju samo oni zainteresovani da ucestvuju, da bismo ujedno i videli koliko ljudi bi ucestvovalo.. da ne pravimo challenge za 3 ucesnika

Ajd uzdravlje

P.S. ja sam tek od skoro moderator, pa malo nesrecno radim ovo organizovanje, no ajd, naucicu se valjda... ako ne, uvek mozete da me savatate negde kad vam pobrisem bez potrebe poruke i rasturim teme pa me malo
3dM@niak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke